Діти, батьки, алкоголь. Частина 1. [💰↻100% from 0.001, SP 15]
Алкоголь, такий привабливий, але шкідливий. Батьки привчають або навпаки строго забороняють дитині торкатися до спиртного. Є кілька різних точок зору на це. Хтось каже, що нехай краще під наглядом дорослих підліток вип'є келих вина або фужер шампанського за загальним святковим столом, вбираючи хорошу культуру пиття, інші виступають за повне обмеження в алкоголі до віку повноліття. Є й такі татусі, які наливають своїм нащадкам горілку, таким чином "виховуючи" з хлопчика чоловіка. Ця тема досить актуальна не тільки у нас, але і в інших країнах. Нещодавно австралійські вчені провели дослідження, що дають деякі відповіді на питання: "що буде, якщо батьки дають алкоголь дітям". Доповідь з результатами їх роботи була опублікована в медичному журналі "The Lancet Public Health".
Протягом шести років майже дві тисячі підлітків віком від 12 до 18 років і їх батьки перебували під пильною увагою психологів, які спостерігали, чи дають батьки дітям алкоголь і чи позначається це на кількості випитого спиртного за межами будинку.
Вживання алкогольних напоїв є провідним фактором ризику інвалідності і загибелі людей у віці 15-24 років. Ця залежність простежується в усьому світі - п'яні молоді люди дуже часто потрапляють в аварії і часто все закінчується трагедією. Вживання спиртного в підлітковому віці також пов'язано з подальшим виникненням згубної залежності від цього наркотику.
У багатьох країнах саме батьки є першими і основним постачальником алкоголю для своїх дітей до тих пір? поки ті не досягли повнолітнього віку. Теоретично ця практика спрямована на те, щоб захистити підлітків від надмірного вживання, від поганої компанії і т.д. Але ніхто не проводив великих досліджень на цю тему, не перевіряв, чи так це насправді.
Підсумком роботи став висновок про те, що постачання молоді алкоголем з боку дорослих? пов'язано з великим ризиком проблем зі спиртним, в порівнянні з тими підлітками, яким батьки не наливають. Споживання алкоголю призводить до негативних наслідків незалежно від того, ким і як він поставляється. І ця практика повинна бути забута тими, хто бажає своїм дітям добра.