Починаю відновлення

in Ukraine on Steemyesterday

Привіт друзі. Прочитав допис @diodao - https://steemit.com/ukraine-on-steem/@diodao/dopis і аж соромно стало, що ще не написав допис.

Блін, всього 21:54. В мене ще купа часу щоб щось написати. Що-що, а «щось писати» я вмію. От ні, взяти, сісти та написати щось значиме. Ех. Нехай хоч буде щось 😅🤣

image.png

Вчора у вечері, в черговий раз, спіймав себе на думці, що починаю зливатись. Тільки з’явилась вільна година, замість того щоб щось послухати, почитати чи подивитись – з’явилось бажання поганяти в танки, в яких я тік у свій час дуже довго прокрастинував. Втримався – не залип. Думаю, все через дуже цікавий сюжет Колеса часу, в який я окунувся з головою. Вже понад половина «Дикого полювання» позаду, а по переду ще так багато.

Розумію свою психіку, яка намагається в таку спеку обрати мінімально напряжний спосіб отримати дофамін – потрощити танчики у віртуальному світу. Та не зараз. «Я» - це щось значно більше за суму моєї психіки та тіла. В «я» ще є так званий «дух», який в моєму випадку коли вмикається – легко надає люлєй і психіці і тілу. Так от, якось увімкнувся. Сподіваюсь що надовго, цікаво буде подивитись до чого вдасться дотягнутись під дією цих люлєй і мотивацією прекрасних книг.

Гарно вечора, не скучайте.

Слайд49.JPG

Дякую за увагу. Всім гарного дня. Ви найкращі! 😊😉🤗 💙💛