🪼🪼🪼🪼🪼
Привіт.
Щоб мати хоч якусь активність на цьому тижні, треба щось писати. За планом треба написати за символізм «Терезів», а також про «Терези» у творчості.
Над першою темою треба пітніти, а я цього не хочу. З другою легше - десь на телефоні зберегла скріни з парою віршів, в яких згадується слово «Терези», доречі через них можна поговорити і про символізм, є пара фільмів, які теж, є прикладами прояву символізму. Але, на такі теми треба натхнення. А, я мов медуза викинута на пісчаний берег, що гине на Сонці і мріє про полярне, холодне коло співаючи, ось такі, слова :
Довели мене до краю світу,
Де відкриті часові завіти,
Де гуде прадавня крига як трембіта.
😂😂😂😂
Доведи мене до краю світу,
Де відкриті часові завіти,
Де гуде прадавня крига як трембіта.
Музична пауза :
Дякую за увагу. До зустрічі:)
Upvoted! Thank you for supporting witness @jswit.