Кадри з фільму "Боги Єгипту".
Привіт.
Коли пишеш за сузірʼя "Терези", передивитися фільм "Боги Єгипту", справа честі.
Користуючись випадком, поділюся кліпом який я створила на основі відеоматеріалу з цього фільму.
В цих кадрах показано залу Двох істин та зважування душ. Також, я зробила деякі відео з фільму, якими хотілось би поділитись. Старалась, щоб матеріал не порушував авторські права, тому вирізала паузи та деякі слова з фраз, це - трохи зіпсувало записи. Але, вже як є.
На мою думку фільм про те, що сила кохання могутніша за смерть. Доречі Венера в астрології - управитель зодіакальних Терезів. :) можливо і в них є щось про кохання. 🧡
Дякую за увагу.
Гарний допис. Напевно купу часу іитратила на монтування відео. Я, до речі, не бачив цей фільм...
Не відразу все робила. По трошку, тому, не можу сказати що на це - пішло багато часу. Принаймні я цього не відчула. Якось так. Дякую.
Отут,
Здивував. :)
Точно не дивився. Пішов проглянув рік виходу і розумію, що я б точно запам'ятав одноокого героя
Сет видер очі. Гор не весь фільм одноокий. 😂😂😂
Ох цей Сет. Та все рівно б запам'ятав. Такі моменти гарно застрягають в пам'яті.
Класний кліп, ще вчора подивився) Дуже давно переглядав цей фільм, тому мало що пам'ятаю)
До речі, є ще ім'я Тереза 😀
Так. Дійсно є. Дякую за підказку :)
Ну може колись, переглянеш, ще раз, якщо буде бажання. Фільм ніби нічого.