Літні ліниві дні

in Ukraine on Steemyesterday

photo_2026-06-22_23-01-55.jpg

Ну що, якщо вимірювати продуктивність за шкалою від нуля до десяти, то сьогодні в мене впевнений мінус один. Абсолютний нуль! Я чесно намагалася змусити себе хоч щось зробити, навіть нову книгу не відкривала, бо знала, що якщо засяду, то пропаду для світу ще на тиждень. Але ні, жодної іскри до праці так і не з’явилося.

Ліжко я спромоглася застелити аж увечері, речі після сина так і лежать невипрані, а до планів по наведенню ладу в оселі руки взагалі не дійшли. Напевно, вся справа в тому, що я катастрофічно не виспалася. Прокинулась о пів на четверту ранку, коли надворі тільки починало світати, і все, сон зник. Треба було вже брати ту книгу та почати читати, але я все сподівалася заснути. У результаті пішла на кухню, зробила чаю, повернулася, а останній раз подивилася на годинник о 5:30. О дев’ятій ранку вже треба було вставати. Весь день ходила як сонна муха, сподівалася доспати в обід, але куди там. Очі закриваю, відпочиваю, а сон не йде.
photo_2026-06-22_23-01-57 (6).jpg

Хоча, якщо чесно, я у всьому звинувачую цю неймовірну літню спеку. Я її просто органічно не перетравлюю. Коли на вулиці таке паливо, у мене одразу починає боліти голова, працездатність падає до нуля, і єдине бажання сидіти вдома в затінку. Та ще й зранку в голову лізли якісь тривожні думки, і ніяк не вдавалося розвіятися. Намагалася підняти собі настрій комедіями на ютубі, але чи то з моїм почуттям гумору сьогодні щось не так, чи фільми такі «смішні», що жоден не зайшов. Починала один, кидала, вмикала інший, який уже бачила... словом, кіно марафон не вдався.

А на десерт учорашній прикол. Сушу я, значить, волосся, аж раптом у місці, де дріт заходить у фен, як спалахне вогонь! Потух фен ефектно. Мені навіть трохи руку припекло, але я встигла вчасно його відсмикнути й вимкнути з розетки, так що обійшлося без жертв. Зранку передала цей агрегат через батьків братові на ремонт. Брат у мене ще той «майстер», крутив його в гаражі, розібрати розібрав, а от скласти докупи з першого разу не зміг. Провозився, кинув усе і сказав, що дороблятиме вже завтра. Так що я тепер ще й без фена. 😂

Ось такий зовсім непродуктивний день. А щоб хоч якось розбавити цей мій пост , додаю сюди порцію краси, світлини, які ще залишилися з нашої минулої прогулянки на річку. Дивлюся на цю прохолодну воду і так хочеться туди, а не ось це все...))

photo_2026-06-22_23-01-56 (2).jpg

photo_2026-06-22_23-01-56.jpg

photo_2026-06-22_23-01-57 (2).jpg

photo_2026-06-22_23-01-57 (3).jpg

photo_2026-06-22_23-01-57 (4).jpg

photo_2026-06-22_23-01-57 (5).jpg

===========================

Моя сторінка у фейсбуці https://www.facebook.com/share/1GhqDZR61M/

Нове відео мого сина на YouTube.

Posted using SteemX