Sort:  
 20 hours ago 

Ну-ну грожу пальчиком - називати дракона ящіркою. 😅😅😅

 6 hours ago 

Ну-ну грожу пальчиком - називати дракона ящіркою. 😅😅😅

Та не дракон він, а людоящур 😀