А я не психанунула? 😁
З роботою сьогодні не склалося. Ну як завжди по понеділкам, нічого нового. Моя муза живе за своїм графіком і мабуть понеділок у неї – вихідний… Трохи потупив в екран, я здалася. Неможна сказати, що нічого не зробила, але значно менше, ніж планувала. З іншого боку – закрила прострочений проєкт. Чесно кажучи, вже сама не знаю, як оцінювати те, що встигла за день. З одного боку планувала набагато більше, з іншого – не скажеш, що нічого не зробила.
Спека страшена, хоча всередині дня пройшла злива… Причому я не очікувала, тому все, що я сушила, у тому числі – частини обшивки машини, встигло знов на мокнути.
Зрозумівши, що роботи не буде, я вирішила розгребти черговий куточок саду. Давно туди підбиралася і от зібралася. Там правда дуже незручно. Насправді такі незручні куточки потребують подвіййної уваги, бо якщо там заросте, то дуже важко налаштуватися і почати щось там робити. От і цього разу – вже не пройти. Рішуче прибрав решітки, я атакувала троянди з секатором. Головна мета була - звільнити прохід, бо там вже просто неможливо пройти. А воно ж ще все колюче, що жах.
Насправді я можливо перестаралася…. З іншого боку я маю ідею зробити там трояндову арку. Тому все, що знизу, мене не дуже цікавить. До того ж воно все вже так заросло, що рослини починають хворіти, адже їм не вистачає сонця і повітря.
Тепер треба буде розібрати ось цю купу. Сама неприємна частина, бо воно ж все колюче. Зазвичай я роблю таке поступово: одну гілку, потім іншу і так день за днем.
Собакси одразу почали розвідувальні заходи. Щоправда, треба буде закрити так, щоб вони не могли залізти під ґанок. Справа у тому, що яко хтось захворіє і там заховається (а собакси це можуть), то я просто не доберуся.
Поки моя хвостата команда ховається від спеки на дивані.





Congratulations! This post has been voted through steemcurator09. We support quality posts, good comments anywhere and any tags.
0.00 SBD,
0.05 STEEM,
0.05 SP
Краса буде!))
У нас сьогодні теж сонце жарить, а от вчора така злива була з грозою 😅
0.00 SBD,
0.05 STEEM,
0.05 SP
У нас вчора теж була злива, в вночі гроза.