Продовжую облаштовувати власний простір

in Ukraine on Steem17 hours ago

IMG_5865.jpeg

Спека, спека, спека… Так і не можу налаштуватися на нормальну роботу. Організм просто відмовляється щось робити. Мене вистачає лише на якись дрібниці - написати тези на три сторінки, перевірити курсову. Це мій максимум зараз.

Проте в будинку все потроху налагоджується. Сьогодні завершила прибирати всі відкриті поверхні в кімнаті, де ми з собаксами зараз спимо. Залишилося протерти вікна і можна сказати, що перший етап пройдено.

Звичайно, згодом треба буде розібрати комод і сервант, викинути або віддати все зайве, але це вже не так критично. Я там вже розбирала, але процес розхаращення зазвичай вимагає кількох підходів. Особливо – в приватному будинку, де ти ніколи не знаєш, що може знадобитися завтра.

IMG_5864.jpeg

Сьогодні докупила ще парфуми. Якщо точно - парфумовану воду. Цього разу - на сайті Miris. Цікавила мене, насаперед Dune. Ну що я вам скажу... На відміну від Twins, те, що я отримала, навіть віддалено не нагадувало те, на що розраховувала. Хоча один варіант ніби і нічого. Не те, але нічого. Другий мабуть піде у якості спрей для кімнати. Я не засмутилася, адже до такого варіанту, коли йдеться про смішну ціну, теж треба бути готовою. Щоб там ні було, а поставила все це на комод разом з трояндами. Хай стоїть – створює настрій.

IMG_5862.jpeg

Ще трохи оновила гардероб - купила коттонову літню... не знаю, вона навіть не куртка... але і не кардіган... щрось середнє, але вельми симпатичне, не пошкодувала.

Завтра зранку на роботу. Може воно і краще, бо мене знов починає крити паніка, а там моє, як я люблю казати, "місце сили". Поспілкуюся з колегами, втомлюся від дороги - може дурні думки і залишать вумну голову 😂