You are viewing a single comment's thread from:

RE: Враження від розповіді "Білий Ріг" Івана Єфремова 1945 рік

in Ukraine on Steem4 months ago

Судячи з розміру коментаря - ти скучила за чимось подібним моєм виконанні. Сподіваюсь тепер я буду тебе значно частіше балувати :)