Любила травень за травневі свята. Коли вони були перед вихідними. Це - була маленька відпустка. Тоді ще 9, також було не робочим днем. І тому, в мене травень асоціюється з відпочинком.
Любила травень за травневі свята. Коли вони були перед вихідними. Це - була маленька відпустка. Тоді ще 9, також було не робочим днем. І тому, в мене травень асоціюється з відпочинком.
Але зараз з війною багато чого змінилось. Як і взяти коли в травні припадали святкові лні, були вихідні. А зараз вде не мають люди вихідних
Отож. А вихідні потрібні, люди ж не залізні.
Та потрібні. Але ті вихідні були ж до війни. Зараз все зробила і внесла свої корективи війна.
Думаю про травневі свята можна забути. Це ж радянське свято. Навряд чи його колись повернуть.
Врядлі щоб щось повернули. Більшість свят переносять на інші дати. Можливо коли закінчення війни буде, тоді і зновими датами свят. І будуть вихідні