You are viewing a single comment's thread from:
RE: У руці Данте.
Каст
Каст, це - що таке ?
а я думаю де ж я його харю бачив)) Дякую за підказку
І ти не впізнав 😃
Він тут виглядає ніби зовсім по іншому. Я зайшла на сайт де внизу під фільмами є актори.
Хоч імʼя актора не знала, впізнала що він грав Лето.
А от у фільмі, самостійно, ніколи б не розпізнала :)
Дякую за комент :)

https://steemit.com/hindwhale-community/@russianboyy/the-diary-game-wednesday-market-engagement-24-06-2