You are viewing a single comment's thread from:

RE: 🤪🤪🤪

in Ukraine on Steem13 days ago

Немає бажання і сил садити щось в тому грунті з якого нічого не росте. І з цим нічого не зробити

Це погано звучить, але я розумію цей настрій, бо сам бачу загальну активність. Але це пройде, на Стіміті це циклічно 😉

Sort:  
 12 days ago 

:) дякую за підтримку та коментар :)

 12 days ago 

Та нема за що :))