мдаааа, активність на нулі, як і сам стим
До речі, призовий фонд в минулому тижні не спрацював, тобто його не було. Мабуть вже скінчився договір)
мдаааа, активність на нулі, як і сам стим
До речі, призовий фонд в минулому тижні не спрацював, тобто його не було. Мабуть вже скінчився договір)
Та ні, то моя вина. Я забув кинути посилання на свій допис в Discord. Вибачайте :)
Цього разу все буде так як треба.
0.00 SBD,
0.58 STEEM,
0.58 SP
Добре.
З усіма таке бува)