You are viewing a single comment's thread from:

RE: Ну що,... скучили за мною?)))

in Ukraine on Steemyesterday

Не буду нічого обіцяти ні вам, ні собі з цього приводу.

Добре. Кожний має право на свій відпочинок. Я все ж таки тебе бачу в чаті,а як що ні, то, як ти вже знаєш, гукаю)). Пиши як зможеш та розповідай новини.