You are viewing a single comment's thread from:
RE: Ну що,... скучили за мною?)))
Не буду нічого обіцяти ні вам, ні собі з цього приводу.
Добре. Кожний має право на свій відпочинок. Я все ж таки тебе бачу в чаті,а як що ні, то, як ти вже знаєш, гукаю)). Пиши як зможеш та розповідай новини.