You are viewing a single comment's thread from:

RE: Всі мої досягнення на сьогодні…

in Ukraine on Steem23 hours ago

все ж таки "добра оселя" тебе добре надихнула. ))

А я подивилася, то в мене давно так сплановано, нема навіть що нового внідряти...
Квіти у вази ставлю з початком весни, як пішли тюльпани, і зараз стоять польові та дачні квіти. Також на дачі часто не буваю, краще нахай в мене вдома в вазі постоять)).
От тільки потім прибирати сміття після букетів та міняти воду раз в два дні.