Najlepszy post tagu #pl-travelfeed - Tydzień 82
Read this post on TravelFeed.io for the best experience
Jeżeli przeoczyliście post o zmianach zasad publikacji i kuracji postów na tagu #pl-travelfeed polecam się z nim zapoznać. Zmiany wynikają z faktu, że jesteśmy częścią dużego projektu Travelfeed.io i staramy się propagować posty podróżnicze pośród polskiej społeczności. Poniżej znajdziecie linki do ważnych przewodników jak zacząć przygodę z Travelfeed.io.
Bez zmian pozostają cotygodniowe konkursy na najlepszy post tagu #pl-travelfeed. Uprzedzając pytania i wątpliwości, wciąż będziemy wspierać użytkowników publikujących posty na tagu #pl-travelfeed na obu blockchainach, zdajemy sobie sprawę, że nie każdy chce od razu publikować przez platformę Travelfeed.io, będziemy do tego zachęcać, ale nie będziemy dyskryminować użytkowników którzy będą publikować przez inne frontendy.
Podróżniczy post tygodnia!
Zasady nagradzania, autor najlepszego postu tygodnia tagu #pl-travelfeed otrzymuje 40% puli nagród, autor drugiego post otrzymuje 25 %, a autor trzeciego postu otrzymuje 15%, pozostałe 20% zostanie rozdzielone po równo dla wszystkich głosujących w tym konkursie.
W ostatnim głosowaniu o tytuł najlepszego postu tygodnia walczyło czterech autorów z sześcioma postami. Dziękuje wszystkim głosującym, to Waszymi głosami został wybrany najlepszy post tygodnia tagu #pl-travelfeed oraz dwa wyróżnione posty.
I miejsce @wadera - 40% nagrody
Narzekanie jest niefajne, ale strasznie mi się czasem chce pogrymasić. Zdaje się, że pokolenie wyżej nazywało ten stan w dupie się poprzewracało, albo jakoś tak. Alternatywą może być równie znany syndrom nie wiem, czego chcę. Albo chcę zbyt wiele, a dzień taki krótki. Tak, to jest to. Bardzo, bardzo dawno temu przeczytałam opowiadanie sf, które szczególnie zapadło mi w pamięć. To było jedno z opowiadań wypuszczanych w formie zeszytów przez pismo Fantastyka, jeszcze w latach osiemdziesiątych.
II miejsce @zirky - 25% nagrody
Niedawno napisałem artykuł o naszym parku miejskim. Dzisiaj poszedłem zobaczyć pobliską nową atrakcję. To żywy labirynt. Budowa labiryntu rozpoczęła się w 2015 roku. Ogrodnicy po raz pierwszy przypięli zaułki przyszłego labiryntu i zaaplikowali spray przeciwko wzrostowi trawy. Następnie mogą zacząć sadzić drzewa, które utworzą „ściany”, gdy osiągną pożądaną wysokość. W labiryncie użyto 1300 grabów. Zielony labirynt ma wymiary 23 na 25 metrów. Część labiryntu to „zamek” wykonany z drewna akacjowego. Solidny zamek składa się z tarasu widokowego, zjeżdżalni rurowej, dwóch schodów i podestu.
II miejsce @ptaku - 25% nagrody
Wieś Grywałd (na styku Pienin)
Grywałd jest niewielką wioską położoną u stóp góry Lubań, w województwie małopolskim, w gminie Krościenko nad Dunajcem. Dla mnie osobiście są to Pieniny, ale chcąc być uczciwym to - z geograficznego punktu widzenia - wieś Grywałd usytuowana jest w paśmie górskim Gorce.
Ważne posty dzięki, którym łatwiej opanujecie publikowanie na Travelfeed.io
Przewodnik jak zacząć z TravelFeed.io
Przewodnik jak publikować posty na TravelFeed.io
Pamiętajcie o zmianie języka na polski, tylko takie posty możemy kurować
Posty do cotygodniowego głosowania mogą być zgłaszane przez cały tydzień, do niedzieli wieczór, kiedy to jest publikowany kolejny post podsumowujący tydzień na tagu #pl-travelfeed. Zapraszam do publikowania, gdyż **podróże nie muszą być dalekie i kosztowne, post ze spaceru po rodzinnym mieście ciekawie napisany i udokumentowany ładnymi zdjęciami może być równie wartościowy jak post z dalekich zakątków świata,** nie zapominajcie o zasadzie 250 słów.
Chcesz wesprzeć @pl-travelfeed?
1. Obserwuj @pl-travelfeed
2. Dołącz do trailu @pl-travelfeed na HiveVote dzięki temu nie przeoczysz żadnego dobrego postu podróżniczego, a dodatkowo zarobisz na kuracji.
3. Zapraszamy do śledzenia profili TravelFeed Polska w "tradycyjnych" mediach społecznościowych: Facebook, Twitter oraz na Instagramie!!! Wszędzie tam publikowane są wszystkie posty z tagu #pl-travelfeed w celu zwabienia innych twórców na platformę.
Czym jest TravelFeed?
TravelFeed to społeczność zorganizowana najpierw wokół tagu #travelfeed, a obecnie wokół platformy Travelfeed.io, tworzona przez podróżników, dla podróżników. Jeżeli na piszesz o podróżach lub lubisz o nich czytać to społeczność Travelfeed.io jest stworzona właśnie dla Ciebie! Celem TravelFeed jest wspieranie twórców wkładających wysiłek w jakość swoich relacji, promowanie wysokiej jakości treści, a także integrowanie ze sobą wędrujących członków Steem i Hive. Społeczność ta zrodziła się dzięki inicjatywie @jpphotography, @for91days i @rimicane, natomiast polskie konto @pl-travelfeed prowadzą @lesiopm i @rozku.