Головне, а точніше найважливіше))
Це можливо, головне пам'ятати, а ще головніше пам'ятати набуте, бо бува надує всякого у "відкрите віконечко", то ще тому раду треба дать. А просто пам'ятати, пам'ятати, пам'ятати.....
Це можливо, головне пам'ятати, а ще головніше пам'ятати набуте, бо бува надує всякого у "відкрите віконечко", то ще тому раду треба дать. А просто пам'ятати, пам'ятати, пам'ятати.....