Всі мої досягнення на сьогодні…

in Ukraine on Steem2 days ago

IMG_5858.jpeg

Останні чотири дні нічого не складається. Робота стоїть… Все, що ще якось можу робити - це потроху розгрібати то в будинку то в саду. Це критично мало, адже відпустка ще не почалася і треба якось триматися. Але не виходить. Мабуть ще тому, що нас потроху накриває спека, яку я з кожним роком переношу все гірше і гірше.

На роботу мені лише в четвер і пʼятницю і я думала ці дні гарно попрацювати. Але зробила критично мало. Мозок просто відмовляється співпрацювати. Сад теж випав з планів. Тож залишився будинок. Крок за кроком, але прибрала все зі столу в кімнаті, де ми з собаксами зараз спимо. Навіть поставила замочку і кілька троянд з нашого садочку. Раніше я ніколи не зрізала квіти, а зараз щось подумала, що я їх практично і не бачу. Ось піони відквітнули і що? Бачила пару разів, коли проходила повз. А так хоч порадію.

Треба буде наступного року посіяти якись квіти під зріз, а то якось дивно - маю сад, а в вазу встромити нема чого.

В цієї кімнаті залишилося розгребти ліжечко собакс (я на нього накидала їх пледи, які треба охайно скласти) і бігову доріжку (на яку теж покидала речі). Останню, до речі, треба відремонтувати. Я раніше на неї ходила щодня, а потім там щось закоротило. Дуже шкода, бо це була моя остання надія на нормальну фізичну активність, бо для прогулянок зараз не сезон.

Sort:  
 20 hours ago 

все ж таки "добра оселя" тебе добре надихнула. ))

А я подивилася, то в мене давно так сплановано, нема навіть що нового внідряти...
Квіти у вази ставлю з початком весни, як пішли тюльпани, і зараз стоять польові та дачні квіти. Також на дачі часто не буваю, краще нахай в мене вдома в вазі постоять)).
От тільки потім прибирати сміття після букетів та міняти воду раз в два дні.