You are viewing a single comment's thread from:

RE: 05.05 "оп'ять п'ять і знову двадцять п'ять" 😅🤣

in Ukraine on Steem2 months ago

З сенсами останнім часом якось правда складно. Втішаю себе, що це весна, втома, авітаміноз …