05.05 "оп'ять п'ять і знову двадцять п'ять" 😅🤣

in Ukraine on Steem2 months ago

Привіт друзі. Сьогодні підтримую свою нову традицію вечірніх прогулянок до Долини троянд.

1000051265.jpg

Після трьох днів відвідувань цього прекрасного місця біля 21:00 вирішив припинити цю затію, так як в наш час двохразова прогулянка вдень це уже розкіш😅

1000051261.jpg

У сучасному світі, де потрібно виконувати велику кількість завдань, мати щоденну змогу проводити кілька годин просто гуляючи містом - звучить як розкіш!

1000051262.jpg

А я сьогодні гуляв 😊 і насолоджувався. Знімав відео вражень про дві роботи Івана Єфремова "Серце Змії" та "Останній Марсель".

1000051263.jpg

Не буду розтягувати цей допис. Він скоріше для того щоб показати те що я є тут, ніж про те щоб наповнити його якимось змістом чи сенсом.

1000051264.jpg

Стосовно сенсу. Останнім часом взагалі якось із цим складно. Напевно, аби не був психіатром уже давно почав думати, що сходжу з розуму, а так знаю що це не так😅

Можливо, вперше за багато років, по-справжньому радію за те що в свій час обрав цю спеціальність. Тепер маю можливість спокійно сказати, що я психічно здоровий😅🤣🤣

Хоча, думаю всі психіатри так вважають. І не факт, що всі вони праві.

Сьогодні на Долини Троянд всівся на сьоме місце і милувався тим краєвидом, який відкривається з цього кута зору.

Якось так, буду завершувати. Ще хочу подивитись футбол і зайнятись монтуванням лекції - робити те що залежить від мене.

Sort:  
 2 months ago 

Дивна друга частина допису, до неї можна добряче докулапатись, звісно, я не стану цього робити. Навіть у змії є серце - Унук Ельхайя. 🤣🤣🤣
Сподівалася щось почути про нього. Але, доля розпорядилася інакше.

 2 months ago 

Дивна друга частина допису, до неї можна добряче докулапатись, звісно, я не стану цього робити.

То так, трохи понив - все ок.

Унук Ельхайя - слабка робота Єфремова. Якщо порівнувати з іншими роботами - поступається.

 2 months ago 

Жаль. Така інтригуюча назва.

 2 months ago 

І не кажи, і я трохи засмутився. Я думаю вона вибрана через те, що там описується космічний простір де відбулась зустріч людей із іншими представниками розвиненої цивілізації. І судячи з усього зустріч відбулась саме в серці змії.

 2 months ago 

В цьому є логіка. Змія схожа на шлях, вона скручується в спіраль, якою можна виразити час і як на мене символ змії, підходить до розповіді про зустріч різних світів. Я б щ задоволенням послухала чи прочитала цю історію, не зважаючи на твою рецензію. Але, нема як.

 2 months ago 

Я б щ задоволенням послухала чи прочитала цю історію, не зважаючи на твою рецензію. Але, нема як

Взагалі в Єфремова дуже багато уваги в романах приділяється зіркам. Думаю, тобі б сподобалось в рази більше

 2 months ago 

Так, якщо згадують зірки, я вже - кайфую від цього.

 2 months ago 

Цікаво, це стосується тільки зірок що на небі, чи працює і тоді коли тебе називають зіркою?
Обережно з відповідю - будь-яка інформація може бути використана проти тебе (жартую) 🤣🤣🤣

 2 months ago 

Thank you so much!!!

 2 months ago 

Я б щ задоволенням послухала чи прочитала цю історію, не зважаючи на твою рецензію. Але, нема як

Взагалі в Єфремова дуже багато уваги в романах приділяється зіркам. Думаю, тобі б сподобалось в рази більше

 2 months ago 

@sergeyk thank you very much =)

 2 months ago 

З сенсами останнім часом якось правда складно. Втішаю себе, що це весна, втома, авітаміноз …

 2 months ago 

Thank you so much!!!

 2 months ago 

Thank you so much!!!