You are viewing a single comment's thread from:
RE: 05.05 "оп'ять п'ять і знову двадцять п'ять" 😅🤣
Я б щ задоволенням послухала чи прочитала цю історію, не зважаючи на твою рецензію. Але, нема як
Взагалі в Єфремова дуже багато уваги в романах приділяється зіркам. Думаю, тобі б сподобалось в рази більше