You are viewing a single comment's thread from:

RE: Пишу в екран

in Ukraine on Steem2 days ago

Оооо, і що говорить твоє тіло ?

"Переставай жрать. Троихи голода тобі не вистачить". Та я не ведусь :)

Так і написав би що скучаєш за дружиною 😅😅😅

Не перекручуй

Sort:  
 yesterday 

"Переставай жрать. Троихи голода тобі не вистачить".

Очі полізли вгору. По фото не скажеш що тобі потрібно голодування.

Якщо раптом вирішиш перестати їсти - попередь. 😂😂😂
Шоб я й не думала зʼявлятися в он-лайні. Уявляю який ти будеш злий. Краще ховатися від тебе в жито. 😂

 15 hours ago 

3й день нормально не можу їсти, щось шлунок вирішив вдаштувати мені скажене життя... вже пізно :)

 14 hours ago 

😂😂😂
Зараз точно не варто турбуватися?

 12 hours ago 

Ні, я відсвяткував тому увімкнув режим добрий Наруто, який тільки і слже зо всім посміхатись

1000055050.jpg

 12 hours ago 

1000055050.jpg

Ні, я вже в режимі "суцільна доброта"

 2 hours ago 

Ахазах, я пропустила цей час. Мабуть вже спала, якщо ти писав після десятої години вечора.