День видався пекельним, але не дивлячись на це я почуваю себе досить бадьорим.
В таку спеку це - нереально. 😅😅😅
В такі моменти куди більше говорить мова тіла.
Оооо, і що говорить твоє тіло ?
Блін, напевно мені реально зараз не вистачає адекватного людського спілкування якщо я от уже почав задумуватись над подібними речами.
Так і написав би що скучаєш за дружиною 😅😅😅
"Переставай жрать. Троихи голода тобі не вистачить". Та я не ведусь :)
Не перекручуй
Очі полізли вгору. По фото не скажеш що тобі потрібно голодування.
Якщо раптом вирішиш перестати їсти - попередь. 😂😂😂
Шоб я й не думала зʼявлятися в он-лайні. Уявляю який ти будеш злий. Краще ховатися від тебе в жито. 😂
3й день нормально не можу їсти, щось шлунок вирішив вдаштувати мені скажене життя... вже пізно :)
😂😂😂
Зараз точно не варто турбуватися?
Ні, я відсвяткував тому увімкнув режим добрий Наруто, який тільки і слже зо всім посміхатись
Ні, я вже в режимі "суцільна доброта"
Ахазах, я пропустила цей час. Мабуть вже спала, якщо ти писав після десятої години вечора.