You are viewing a single comment's thread from:
RE: Пишу в екран
3й день нормально не можу їсти, щось шлунок вирішив вдаштувати мені скажене життя... вже пізно :)
3й день нормально не можу їсти, щось шлунок вирішив вдаштувати мені скажене життя... вже пізно :)
😂😂😂
Зараз точно не варто турбуватися?
Ні, я відсвяткував тому увімкнув режим добрий Наруто, який тільки і слже зо всім посміхатись
Ні, я вже в режимі "суцільна доброта"
Ахазах, я пропустила цей час. Мабуть вже спала, якщо ти писав після десятої години вечора.