Sort:  
 21 hours ago 

Ні, я відсвяткував тому увімкнув режим добрий Наруто, який тільки і слже зо всім посміхатись

1000055050.jpg

 20 hours ago 

1000055050.jpg

Ні, я вже в режимі "суцільна доброта"

 11 hours ago 

Ахазах, я пропустила цей час. Мабуть вже спала, якщо ти писав після десятої години вечора.