You are viewing a single comment's thread from:
RE: Чому саме - Травень
Та потрібні. Але ті вихідні були ж до війни. Зараз все зробила і внесла свої корективи війна.
Та потрібні. Але ті вихідні були ж до війни. Зараз все зробила і внесла свої корективи війна.
Думаю про травневі свята можна забути. Це ж радянське свято. Навряд чи його колись повернуть.
Врядлі щоб щось повернули. Більшість свят переносять на інші дати. Можливо коли закінчення війни буде, тоді і зновими датами свят. І будуть вихідні
Надіюсь. Мені здається, вихідні потрібні для нормального функціонування:) чудові були свята. Теплі і прекрасні. :)
Так було добре тоді. Але маємо що маємо