Sort:  
 12 hours ago 

Та потрібні. Але ті вихідні були ж до війни. Зараз все зробила і внесла свої корективи війна.

 11 hours ago 

Думаю про травневі свята можна забути. Це ж радянське свято. Навряд чи його колись повернуть.

 11 hours ago 

Врядлі щоб щось повернули. Більшість свят переносять на інші дати. Можливо коли закінчення війни буде, тоді і зновими датами свят. І будуть вихідні

 2 hours ago 

Надіюсь. Мені здається, вихідні потрібні для нормального функціонування:) чудові були свята. Теплі і прекрасні. :)

 14 minutes ago 

Так було добре тоді. Але маємо що маємо