You are viewing a single comment's thread from:

RE: Чому саме - Травень

in Ukraine on Steem16 hours ago

Врядлі щоб щось повернули. Більшість свят переносять на інші дати. Можливо коли закінчення війни буде, тоді і зновими датами свят. І будуть вихідні

Sort:  
 7 hours ago 

Надіюсь. Мені здається, вихідні потрібні для нормального функціонування:) чудові були свята. Теплі і прекрасні. :)

 5 hours ago 

Так було добре тоді. Але маємо що маємо