You are viewing a single comment's thread from:

RE: Чому саме - Травень

in Ukraine on Steem8 hours ago

Надіюсь. Мені здається, вихідні потрібні для нормального функціонування:) чудові були свята. Теплі і прекрасні. :)

Sort:  
 7 hours ago 

Так було добре тоді. Але маємо що маємо