You are viewing a single comment's thread from:RE: 05.05 "оп'ять п'ять і знову двадцять п'ять" 😅🤣View the full contextView the direct parentdiodao (76)Author | 🇺🇦 Delegate [10000]in Ukraine on Steem • 2 months ago Так, якщо згадують зірки, я вже - кайфую від цього.
Цікаво, це стосується тільки зірок що на небі, чи працює і тоді коли тебе називають зіркою?
Обережно з відповідю - будь-яка інформація може бути використана проти тебе (жартую) 🤣🤣🤣
Зі мною це - не спрацює. Свідомість від солодких речей ніколи не втрачала і якщо хтось і назве мене зіркою - не засяю. 🤭
... повірю на слові ...
Щось не дуже переконливо, віриш на слово. 😅