You are viewing a single comment's thread from:

RE: 05.05 "оп'ять п'ять і знову двадцять п'ять" 😅🤣

in Ukraine on Steem2 months ago

чи працює і тоді коли тебе називають зіркою?

Зі мною це - не спрацює. Свідомість від солодких речей ніколи не втрачала і якщо хтось і назве мене зіркою - не засяю. 🤭

Sort:  
 2 months ago 

... повірю на слові ...

 2 months ago 

Щось не дуже переконливо, віриш на слово. 😅